O nas

Firma DES Sofa Line w ciągu wielu lat zyskała sobie miano lidera wśród producentów mebli tapicerowanych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu w park maszynowy oraz specjalistyczne urządzenia na każdym etapie produkcji, firma zapewnia finalny produkt o niespotykanych walorach estetycznych i jakościowych. Dbałość o detale i stosowanie wyselekcjonowanych komponentów, zapewnia zadowolenie klientów.

Wszystkie meble produkowane w firmie DES Sofa Line wykonywane są w całości na miejscu. Poczynając od stolarki poprzez szycie i tapicerowanie, po samo wykończenie. DES Sofa Line korzysta z najnowocześniejszych maszyn szwalniczych, stosując do produkcji skóry naturalne z renomowanych włoskich garbarni. 90% produkowanych przez DES Sofa Line mebli wypoczynkowych wykonanych jest z najwyższej jakości skór naturalnych, pozostałe 10% wykonane jest z tkanin obiciowych.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej.