O firmie

Firma DES w ciągu wielu lat zyskała sobie miano lidera wśród producentów mebli tapicerowanych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu w maszyny i urządzenia na każdym etapie produkcji, firma zapewnia finalny produkt o niespotykanych walorach estetycznych i jakościowych. Dbałość o każdy detal i stosowanie komponentów z najwyższej półki, zapewnia nieustanne zadowolenie klientów firmy.

Wszystkie meble produkowane w firmie DES wykonywane są w całości (od 0 do 100%) na miejscu. Poczynając od stolarki poprzez szycie i tapicerowanie, po samo wykończenie. Firma DES korzysta z najnowocześniejszych maszyn szwalniczych, wykorzystując do produkcji skóry z renomowanych włoskich garbarni. 90% produkowanych przez firmę DES mebli wypoczynkowych wykonanych jest z najwyższej jakości skór, pozostałe 10% wykonane jest z tkanin obiciowych.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej.