polska wersja english version
 

Oferta mebli stylowych


Firma DES jako doświadczony producent działa w branży meblarskiej od wielu lat, oferując Państwu najwyższą jakość, pełen komfort i nowoczesny design. W trakcie wieloletniej praktyki projektowane przez nas produkty ze skóry podbiły serca licznego grona konsumentów, stawiając tym samym nasze przedsiębiorstwo na pozycji lidera.


Naszą specjalnością są meble skórzane wykonane z najwyższej jakości materiałów. Delikatne w dotyku obicia oraz stylowe detale z metalu idealnie ze sobą współgrają, tworząc unikalne meble tapicerowane, które doskonale komponują się nowoczesnymi wnętrzami. Nasz zespół projektowy czerpie inspiracje z otaczającej nas rzeczywistości, dlatego fotele i sofy skórzane każdorazowo odzwierciedlają najbardziej aktualne trendy wnętrzarstwa. Nasze nowoczesne umeblowanie osiąga tak wysoki poziom estetyczny, dzięki pracy opartej o zaawansowany technologicznie park maszynowy. Wszystkie produkty powstają w całości w naszych warsztatach. Realizujemy projekt kompleksowo, poczynając od szkicu, poprzez wykonanie poszczególnych elementów, a kończąc na ich zespoleniu w całość. Otrzymujemy w ten sposób ekskluzywne towary dopracowane w każdym szczególe.


Udostępniane w naszej artykuły zostały zaprojektowane z myślą o pełnym komforcie użytkowania. Ergonomiczne kształty i przyjazne dla skóry materiały, czynią nasze fotele i sofy skórzane meblami wygodnymi, sprzyjającymi długim chwilom pełnej relaksacji. Dostępne w naszej ofercie meble wypoczynkowe fantastycznie dopełniają przestrzeń stylistyczną każdego salonu, wprowadzając odrobinę nonszalanckiej elegancji w najlepszym wydaniu.


Dostępne w naszej ofercie zestawy wypoczynkowe to również bardzo praktyczne rozwiązania do każdego wnętrza. Dzięki dodatkowym opcjom są niezwykle funkcjonalne. Ponadto nasze nowoczesne produkty posiadają lekką konstrukcję i uniwersalne wymiary, co pozwala na wykorzystanie ich przy aranżacji każdej przestrzeni.